wilis napisał(a):

panowie gdzie zrobic tatuaz....WIŚLACKI i gdzie najtaniej?
macie jakies sprawdozne meijsca?
|
na pewno studio Kult przy Szpitalnej ale tam słono sobie liczą.
Ja sama robiłam tatuaż w Grafie na Grodzkiej, załoga wiślaków, na pewno bedziesz zadowolony. i ceny rozsądne. pozdrawiam