Temat: Tatuaże
Wyświetl pojedynczy post
Magda M
Tylko Wisła
 
 
Od: 03.2006
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 12.08.2009, 12:39
wilis napisał(a):Wyświetl post
panowie gdzie zrobic tatuaz....WIŚLACKI i gdzie najtaniej?
macie jakies sprawdozne meijsca?

na pewno studio Kult przy Szpitalnej ale tam słono sobie liczą.
Ja sama robiłam tatuaż w Grafie na Grodzkiej, załoga wiślaków, na pewno bedziesz zadowolony. i ceny rozsądne. pozdrawiam
jedna miłość, jeden klub.
Odpowiedz cytując