|
Skoro juz wczesniej wywnioskowaliśmy, że główna przyczyna słabych bramkarzy to Kazimierski
Jedyny co, to pozostaje nam wypozyczyc bramkarza takiego , żeby do nas tylko na mecze przyjezdzał, bo Kaz go inaczej zepsuje.
w temacie s-f proponują Zejko Kalaca, Przyrowskiego bądź Skabe.
Ja i tak dalej wole Pawełka.;]
Ostatnio edytowane przez szprotson : 12.08.2009 o godz. 12:36.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|