|
Pawelek jest dobrym bramkarzem na Amike czy Legie. W takich meczach ma co robic 90 min, a nie 3 razy sie polozyc. Na ogorkowa lige potzrebujemy bramkarza ktory bedzie skoncentrowany 90min a nie Pawelka.
Przeciwniy maja z nami zazwyczaj 100% skutecznosc. Kopna cos w swiatlo bramki i kaplica.
Z Belchatowem 1:0
|