Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 12.08.2009, 12:22
Pawelek jest dobrym bramkarzem na Amike czy Legie. W takich meczach ma co robic 90 min, a nie 3 razy sie polozyc. Na ogorkowa lige potzrebujemy bramkarza ktory bedzie skoncentrowany 90min a nie Pawelka.
Przeciwniy maja z nami zazwyczaj 100% skutecznosc. Kopna cos w swiatlo bramki i kaplica.

Z Belchatowem 1:0
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując