szprotson napisał(a):

Wszystko zalezy od punktu siedzenia.
Układ? Układ by nie zdobyć mistrzostwa? No jakoś nie wierze w to.
Sprawdzony ligowowiec Olsza, to nie taki sprawdzony ligowiec jak myslisz.
Ja po prostu wychodze z założenia, że nasz sztab trenerów, ma dosc umiejetnosci by okreslic czy dany zawodnik jest w stanie grac mecze mistrzowskie czy nie.
Cebanu miał isc do Bytomia, ogrywać się z liga, czyli wybronic pare meczy pare puscic, po prostu nauczyć się ligi.
Drużyna taka jak nasza, nie ma prawa na eksperymenty w meczach o mistrzostwo. Na to był czas na sparingach, a skoro testowali innych , to jasne jest że Pawełek mimo iz jest słaby jest dobry
|
Olszewski przed przyjściem do Cracovii miał 93 spotkania w lidze i był jednym z wyróżniających się zawodników. Jeżeli Wisła nie ma prawa eksperymentować, to powiedz mi czym jest stawianie na Pawełka w bramce, bo z pewnością nie jest to stawianie na pewność. Po prostu zwykły kibic futbolu jak widzi co wyprawia Pawełek w bramce to nie jest w stanie sobie wyobrazić, że Cebanu może być słabszy. Jeżeli natomiast faktycznie Ilie jest slabszy od Pawełka, to nasuwa się kolejne pytanie. Jak klub z takimi aspiracjami jak Wisła może mieć 2 tak słabych bramkarzy? Inna sprawa, że po tylu błędach popełnionych przez Pawełka przyzwoitość nakazuje dać szansę Cebanu i wtedy będzie można powiedzieć czy jest słaby, czy nie.
Jak coś to może ten Kurto będzie jakiś normalny, tylko trzeba dać w końcu szansę, a nie stawiać w nieskończoność na jedną osobę, ktora zawodzi