eye63 napisał(a):

|
Ale uczciwie trzeba dodać, że ma problemy ze sprzedażą za 2 mln euro drugi rok. Gdyby nie cena, to z miejsca grałby gdzieś pewnie w Championship. Bramkarz to wiele lepszy od Pawełka nie jest, popełnia mniej głupich błędów, choć i jemu się one zdarzają. Patrząc jednak na to, że potrafił przez długi czas (po pamiętnym wyjeździe na reprezentacje) być w tragicznej formie, to obawiam się, iż dopóki nie rozwiązana zostanie zagadka naszego trenera bramkarzy, to wielkim ryzykiem byłoby w niego inwestować.
|
No to tym bardziej nie ma o czym rozmawiać. Chyba, że Bednarz dostał dwa miliony euro na zakup nowego bramkarza.
A "uczciwie dodając": tak, jest to lepszy fachman od Pawełka, ale nie jest lepszy od Dolhy, a myśląc o pucharach musimy mieć co najmniej tak dobrego bramkarza. Zaznaczam, że chodzi mi o taką jakość gry Dolhy, jaką prezentował u nas.