Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 12.08.2009, 12:14
Pawełek powinien odpocząc choćby po to by nabrał pokory... Bo tymi swoimi "wygłupami" typu fuck do kibiców, porównywaniu do Valdeza czy kolejnymi babolami w trakcie ostatnich spotkań (ładnie wychwycił je zim zum wyżej) daje stale do zrozumienia, że troszkę zbyt pewnie się czuje.

Obecnie prezentuje poziom Cabaja, takie sa fakty.
Odpowiedz cytując