|
Pawełek powinien odpocząc choćby po to by nabrał pokory... Bo tymi swoimi "wygłupami" typu fuck do kibiców, porównywaniu do Valdeza czy kolejnymi babolami w trakcie ostatnich spotkań (ładnie wychwycił je zim zum wyżej) daje stale do zrozumienia, że troszkę zbyt pewnie się czuje.
Obecnie prezentuje poziom Cabaja, takie sa fakty.
|