zim zum napisał(a):

|
a nie widzisz jakiegoś układu ? Pawełek jest pośmiewiskiem całej Polski, a jego trener mówi, że to bardzo dobry bramkarz. Podobnie niezrozumiała sytuacja panuje w Cracovii. Cabaj wali(ł) gafę, za gafą. Na ławce siedział sprawdzony ligowiec Olszewski, a mimo to nadal bronił Cabaj. Nigdy tego nie moglem pojąc i tak samo nie mogę teraz pojąć tej sytuacji. Cebanu nie jest z pewnością bardzo słaby, bo inaczej nie chciałaby go Polonia Bytom. Jakis poziom musi prezentować w cuda nie wierzę.
|
Wszystko zalezy od punktu siedzenia.
Układ? Układ by nie zdobyć mistrzostwa? No jakoś nie wierze w to.
Sprawdzony ligowowiec Olsza, to nie taki sprawdzony ligowiec jak myslisz.
Ja po prostu wychodze z założenia, że nasz sztab trenerów, ma dosc umiejetnosci by okreslic czy dany zawodnik jest w stanie grac mecze mistrzowskie czy nie.
Cebanu miał isc do Bytomia, ogrywać się z liga, czyli wybronic pare meczy pare puscic, po prostu nauczyć się ligi.
Drużyna taka jak nasza, nie ma prawa na eksperymenty w meczach o mistrzostwo. Na to był czas na sparingach, a skoro testowali innych , to jasne jest że Pawełek mimo iz jest słaby jest dobry
