Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 12.08.2009, 12:10
W ME ostatnio puścił 4 bramki więc może i mają rację że gra Pawełek choć z drugiej strony Polonia Bytom była zdecydowana kupić Cebanu i był szykowany na pierwszego bramkarza.

Odpowiedz cytując