Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3680
Stary 12.08.2009, 12:08
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
Możesz sobie darować, nie bardzo Ci wyszła riposta. A co do twojej propozycji, to na przyszłość najpierw może sprawdź co chcesz napisać, zanim to napiszesz. Mariusz Pawełek jest starszy, od twojego "ulubieńca" o parę miesięcy(Pawełek - 17-y marca '81, Przyrowski - 30-y listopada '81). I jest tak zajebiście perspektywiczny, że Wojciechowski ma problemy ze sprzedażą tej gwiazdy gdziekolwiek już drugi rok.

Bez pozdrowień.
Ale uczciwie trzeba dodać, że ma problemy ze sprzedażą za 2 mln euro drugi rok. Gdyby nie cena, to z miejsca grałby gdzieś pewnie w Championship. Bramkarz to wiele lepszy od Pawełka nie jest, popełnia mniej głupich błędów, choć i jemu się one zdarzają. Patrząc jednak na to, że potrafił przez długi czas (po pamiętnym wyjeździe na reprezentacje) być w tragicznej formie, to obawiam się, iż dopóki nie rozwiązana zostanie zagadka naszego trenera bramkarzy, to wielkim ryzykiem byłoby w niego inwestować.
Odpowiedz cytując