Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
bb.1906
Senior Member
Od: 03.2005
Offline
#
105
12.08.2009, 12:07
Jeżeli Kazimierski twierdzi, że Cebanu jest za słaby na pierwszą jedenastkę, to myślę że to dla Ilie najlepsza rekomendacja i Skorża powinien dać mu szansę
bb.1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bb.1906
Znajdź inne posty napisane przez bb.1906