Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
demoon
Member
Od: 04.2009
Offline
#
3678
12.08.2009, 12:02
Skabe z Legii można było kupić lub wypożyczyć. W Poloni Bytom gra obecnie bardzo dobrze, 25 lat, dobre warunki fizyczne i napewno alternatywa dla Pawełka
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ba/profil.html
demoon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do demoon
Znajdź inne posty napisane przez demoon