Wyświetl pojedynczy post
demoon
Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3678
Stary 12.08.2009, 12:02
Skabe z Legii można było kupić lub wypożyczyć. W Poloni Bytom gra obecnie bardzo dobrze, 25 lat, dobre warunki fizyczne i napewno alternatywa dla Pawełka http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ba/profil.html
Odpowiedz cytując