szprotson napisał(a):

|
podajcie jakiś inny argument, aniżeli "Pawełek jest słaby", dzięki któremu zrozumiem że Ilie powinien wystąpić z Bełchatowem.
|
Argument czysto sportowy. Dostał już za dużo szans i ciągle zawodzi. Od jakiegoś czasu mniej więcej co dwa mecze popełnia koszmarne gafy. Począwszy od Gdańska, gdzie przez niego Wisła mogła nie być (!!!) mistrzem w poprzednim sezonie. W meczu ze Śląskiem wrocławianie wiedzieli o co chodzi, to nie miał nawet co spieprzyć. Potem pierwszy mecz z Levadią bramka obciąża przynajmniej częściowo jego konto. Co zrobił w rewanżu nie trzeba mówić. W superpucharze poodbijał przed siebie, to już o bohaterstwie mówił. W meczu z Ruchem dupe mu uratował sędzia i w kolejnym meczu z Lubinem trafi do futbolowych jaj, bo takie gola to w życiu nie widziałem. Dalej uważasz, że powinien stać między słupkami ? Na 7 ostatnich spotkań o stawkę w 5 robił fatalne błędy.