Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 12.08.2009, 11:45
podajcie jakiś inny argument, aniżeli "Pawełek jest słaby", dzięki któremu zrozumiem że Ilie powinien wystąpić z Bełchatowem.
Aha.
Brożek jeszcze nie strzelił bramki, trzeba go zmienić! A co, dać szanse np. Kamilowi Jeleniowi czy Maciejowi Batko. Brożek jest słaby, przez niego odpadliśmy z Levadią, bo nie strzelił kilku bramek. Przeciez był królem strzelców 2x pod rządu, to bramki jak na zawołanie powinny wpadać.
Zmieniłbym też Sobola, bo w meczach z Levadia nie był tak agresywny jak zawsze, i dał w końcu szanse Mączyńskiemu. , No i Marcelo. Strzela bramki ze spalonych, jak on tak może !! Dawać Czekaja, dać mu szanse.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując