Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 12.08.2009, 11:36
napój napisał(a):Wyświetl post
W sumie to tylko przez Pawełka odpadliśmy z LM ;/ W meczu w sosnowcu On zawalił, bo się źle ustawił. W drugim też On zawalił, też mógł obronić ! Czemu nie kupili Nurkoicia ? ;/

niech wakacje sie juz skoncza
Odpowiedz cytując