Wyświetl pojedynczy post
napój
Member
 
Od: 08.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 12.08.2009, 11:35
W sumie to tylko przez Pawełka odpadliśmy z LM ;/ W meczu w sosnowcu On zawalił, bo się źle ustawił. W drugim też On zawalił, też mógł obronić ! Czemu nie kupili Nurkoicia ? ;/
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/


POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
Odpowiedz cytując