Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
napój
Member
Od: 08.2009
Skąd: R22
Offline
#
97
12.08.2009, 11:35
W sumie to tylko przez Pawełka odpadliśmy z LM ;/ W meczu w sosnowcu On zawalił, bo się źle ustawił. W drugim też On zawalił, też mógł obronić ! Czemu nie kupili Nurkoicia ? ;/
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/
POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
napój
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do napój
Znajdź inne posty napisane przez napój