Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15354
Stary 12.08.2009, 11:34
A ja mam nadzieje, ze Wisla ma juz kandydatow do zastapienia Brozka. I nie bedziemy teraz ogladac goraczkowych poszukiwan takiego zawodnika. Czasu do konca okienka zostalo bowiem juz niewiele...
Odpowiedz cytując