|
Pawełek jest SŁABY!!!!Podajcie chociaż jeden mecz który "wybronił" , nie ma takiego!!! A jesłi chodzi o jego wystepy w waznych meczach prawie zawsze zawala jakas bramke! patrz mecze z Totenhamem czy dwumecz z Levadia. Nie widzie innej mozliwosci jak Ilie w pierwszej jedenastce!!
|