Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 12.08.2009, 11:31
Pawełek jest SŁABY!!!!Podajcie chociaż jeden mecz który "wybronił" , nie ma takiego!!! A jesłi chodzi o jego wystepy w waznych meczach prawie zawsze zawala jakas bramke! patrz mecze z Totenhamem czy dwumecz z Levadia. Nie widzie innej mozliwosci jak Ilie w pierwszej jedenastce!!
Odpowiedz cytując