Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 12.08.2009, 11:02
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Pawełek wcale nie jest słaby.

On nie ma sie od kogo uczyc ,bo praktycznie to nie mamy trenera bramkarzy ,Kazimierskiego wogole nie uwzgledniam jako kogos od kogo mozna by sie czego uczyc,a po drugie nie ma rywala z ktorym musialby walczyc zeby zagrac za tydzien kolejny mecz.

Jesli dodamy do tego słaba psychike i sklonnosc do załamywania rąk,to naprawde ciezko jest bronic mu na jakims dobrym poziomie.

Nałozyły sie poprostu pewne rzeczy i teraz sa tego efekty.
...i możliwy niekorzystny biometr dzienny.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując