Wyświetl pojedynczy post
napój
Member
 
Od: 08.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.08.2009, 10:41. Wasz wymarzony skład Wisły :)
Mój taki :

Bramkarz : Nurković
Prawa obrona : Baszczyński (Braz, Alvarez)
Środek obrony : Głowacki(Cleber),Marcelo(Jop)
Lewa obrona : PI.Brożek
Prawa pomoc : Błaszczykowski (Łobodziński)
Środek pomocy : Sobolewski (Ettien) Garguła (Appiah)
Lewa Pomoc : Kirm
Atak : Paweł Brożek (Boguski), Małecki (Stuani)
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/


POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków