Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
napój
Member
Od: 08.2009
Skąd: R22
Offline
#
3670
12.08.2009, 10:26
JOSE 841
napisał(a):
mam pytanie propo trenera bramkarzy co myślicie o Majdanie
byłby lepszy od obecnego trenera bramkarzy
?
Weź się schowaj lepiej ;] Kazimierski już lepszy !
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/
POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
napój
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do napój
Znajdź inne posty napisane przez napój