someone_TSW napisał(a):

Pytanie do ludzi mających jakąś wiedzę na temat komputerów.
Komputer dziewczyny zaczął szaleć. Zaczęło się od tego, że gdy wchodził w stan czuwania, zawieszał sie i tylko reset pozostawał. Później przy włączaniu pokazywało się okno od dosa. W tym momencie przy uruchamianiu kilka razy zakręci się wiatrak i to wszystko. Nie da się go włączyć.
Co może być tego przyczyną ?
|
ja bym zaczął od ramu lub zasilacza-proponuje tez format bo moze sie cos pogubilo w sterownikach lub plyta sie przegrzewa ....Ciezko powiedziec jednoznacznie jednak tak jak mowie ja bym zaczął od ramu i zasilacza

pzdro