Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10242
Stary 12.08.2009, 10:07
someone_TSW napisał(a):Wyświetl post
Pytanie do ludzi mających jakąś wiedzę na temat komputerów.
Komputer dziewczyny zaczął szaleć. Zaczęło się od tego, że gdy wchodził w stan czuwania, zawieszał sie i tylko reset pozostawał. Później przy włączaniu pokazywało się okno od dosa. W tym momencie przy uruchamianiu kilka razy zakręci się wiatrak i to wszystko. Nie da się go włączyć.

Co może być tego przyczyną ?
ja bym zaczął od ramu lub zasilacza-proponuje tez format bo moze sie cos pogubilo w sterownikach lub plyta sie przegrzewa ....Ciezko powiedziec jednoznacznie jednak tak jak mowie ja bym zaczął od ramu i zasilaczapzdro
Odpowiedz cytując