Jaroo1 napisał(a):

|
(...) U nas w Wisle w sumie bramkarz jest pewny ze ciagle bedzie grał w bramce, obrona tak smao wie ze bedzie grac w skladzie Piotr Brozek, Marcelo, Głowacki, Alvarez bo niby kto miałby zastapic kogos z tej czworki :( W pomocy jedynie moga byc małe rotacje ale i one na dobra sprawe pewnie nie nastapia, Kirm, Diaz (pewnie jak Garguła wyzdrowieje to on bedzie grał), Sobol, Mały, atak wiadomo Brzoio i Bogus i mamy taka podstawowa jedenastke do ktorej raczej nikt sie nie moze przebic ;/ (...)
|
Nie zapominaj o Singlarze i Jirsaku, ja tam w nich wierzę
