Marszałek napisał(a):

|
Oczywiście należy podpisać nowy kontrakt, kiedy ten będzie wygasał,żeby Małecki nie odszedł zgodnie z prawem do innego klubu. Jednak zanim mu się zaproponuje nową umowę należy zbadać rynek czy czasem za podobne pieniądze nie da się sprowadzić lepszego grajka,ot choćby takiego, który umie dośrodkować piłkę w pełnym biegu.
|
no nie wiem czy za 150-200 tys euro znajdziesz pilkarza lepszego niz Mały... poza tym Patryk ma cos wiecej, a z dosrodkowaniami sobie jeszcze poradzi.. ma dopiero 21 lat..
Jego walecznosc i chec gry dla Wisly uwazam za bezcenne.. za 3-4 lata ten piłkarz moze byc dla Wisły kims takim jak wczesniej Maciek Żurawski, teraz Paweł Brożek, a z charakteru już jest jak Marcin Baszczynśki
