maRgrabkarz napisał(a):

|
Mały to spełnienie marzeń każdego z nas. Praktycznie wychowanek, kochający klub, w którym sie przyuczył do poważnej piłki, mający niemałe mimo wszystko umiejętności i co najważniejsze, stanowiący o sile naszej drużyny już w tak młodym wieku. Czyli wszystko to za czym z taką zazdrością patrzymy na zachod. Do tego nie wyobrazam sobie by ten zawodnik odszedl od nas w inny sposob jak za bardzo powazne pieniadze. Nowy kontrakt!!
|
Oczywiście należy podpisać nowy kontrakt, kiedy ten będzie wygasał,żeby Małecki nie odszedł zgodnie z prawem do innego klubu. Jednak zanim mu się zaproponuje nową umowę należy zbadać rynek czy czasem za podobne pieniądze nie da się sprowadzić lepszego grajka,ot choćby takiego, który umie dośrodkować piłkę w pełnym biegu.