Siema mam dość nietypowe pytanko

Zamierzam z kolegami jechać nad polskie morze pociągiem i zamierzam również zabrać ze sobą troche palenia(zielonego palenia

) i moje pytanie jest takie , czy bez problemu moge mieć to przy sobie w pociągu ? czy psy ( te prawdziwe psy) wyczują coś ?o ile wogule som na stacjach

ma ktoś jakies doświadczenie z tym? może być prv

pzdr