Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#914
Stary 11.08.2009, 23:24
To podobno temat o Ekstraklasie a nie o relacjach między kibicami i tym kto komu ma gratulować?

Co do Smudy - jedno wielkie lol2. Jestem tym tak zniesmaczony, że aż rozbawiony. Gdyby się podjął pracy u Pasiastych to straciłby u mnie resztki szacunku i to nie dlatego, że trenowałby lokalnego rywala, lecz klub, który poza tym, iż zaciekle walczy o spadek (w czym przeszkadzają mu ludki spod zielonego stolika) niczego innego nie osiąga.

Gdzie jest ambicja, hej Franek gdzie jest ambicja?
Odpowiedz cytując