Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#912
Stary 11.08.2009, 23:11
Cytat:
Czy mam rozumieć, że jeżeli tym razem Lech będzie nad Wisłą, to nam szczerze i kulturalnie pogratulujecie?
Za ogoł sie nie wypowiadam tylko za siebie. Ja pogratuluje normalnemu kibicowi ale jak ktos mi zacznie pisac ze Wisła dała dupy a Lech jest wielki, a Wisła to k... to tez mu Lecha zwyzywam
Kibice dziela sie na tych normalnych i napinaczy, nie wiem czy ci napinacze to w wiekszosci dzieci ale wydaje mi sie ze normalna osoba dorosła nie przesciga sie w wyzywaniu innych klubow na forach, nie mowie o takich forach jak to, bo tutaj wiadomo bana sie wylapie za takie cos ale na forum np sport.pl, na youtube, pełno tam napinaczy, tylko sie wyzywaja ;/ takich osob to nie trawie i takiemu nie pogratuluje ale komus kto normalnie umie porozmawiac to oczywiscie tak, czemu nie. Ja nie jestem zawistny
Odpowiedz cytując