Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
rospun
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Poznań
Offline
#
1117
11.08.2009, 22:13
orzeu
, ja tylko zadawałem pytania. Ale żebyś sobie uzmysłowił, musiałbyś sobie w takiej roli wyobrazić Lechię/Śląsk. Teksty w stylu "oni by tak nigdy..." sobie daruj. Po prostu nie pakuj wszystkich kibiców danej drużyny do jednego worka.
rospun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rospun
Znajdź inne posty napisane przez rospun