Wyświetl pojedynczy post
rospun
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1117
Stary 11.08.2009, 22:13
orzeu, ja tylko zadawałem pytania. Ale żebyś sobie uzmysłowił, musiałbyś sobie w takiej roli wyobrazić Lechię/Śląsk. Teksty w stylu "oni by tak nigdy..." sobie daruj. Po prostu nie pakuj wszystkich kibiców danej drużyny do jednego worka.
Odpowiedz cytując