Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
Pinechas
Member
Od: 05.2003
Offline
#
86
11.08.2009, 22:04
Borinho
napisał(a):
Dodatkowo mamy słabiutkiego trenera golkiperów gdzie młodym umiejętności nie przybywa !!!?
100% racji. Wg. mnie sedno sprawy. Zero postępu a wręcz cofnięcie w rozwoju.
Pinechas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pinechas
Znajdź inne posty napisane przez Pinechas