Wyświetl pojedynczy post
rospun
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#904
Stary 11.08.2009, 21:57
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ja, jako były mieszkaniec Poznania, z sympatii zrejestrowalem sie na forum Lecha i nie kryłem, że jestem kibicem Wisły.
Jaki efekt?
Każda moja (grzeczna i kulturalna) próba wypowiedzi kończy się, albo ostrzezeniem, albo banem i jestem wyzywany od milicjantów i zomowców.
Lepiej nie licytuj się na bany, bo na Waszym forum także można zgarnąć bana za kulturalne ale "niepolityczne" wypowiedzi
Odpowiedz cytując