FraMat napisał(a):

Ja, jako były mieszkaniec Poznania, z sympatii zrejestrowalem sie na forum Lecha i nie kryłem, że jestem kibicem Wisły.
Jaki efekt?
Każda moja (grzeczna i kulturalna) próba wypowiedzi kończy się, albo ostrzezeniem, albo banem i jestem wyzywany od milicjantów i zomowców.
|
Lepiej nie licytuj się na bany, bo na Waszym forum także można zgarnąć bana za kulturalne ale "niepolityczne" wypowiedzi
