Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 11.08.2009, 21:49
Nie jest znowu taki slaby jak mowisz. Nie bronie go ale mysle ze chwila odpoczynku i konkurencji dobrze by mu zrobila i zaczalby lepiej bronic. Popatrz np na Boruca. Puscil kilka szmat ale nadal jest reprezentacyjnym bramkarzem. Tak samo Pawelek mial kilka upadków ale i dobrych interwencji. Oczywiscie nie mowie ze jest lepszy od Borubara^^
Odpowiedz cytując