|
Nie jest znowu taki slaby jak mowisz. Nie bronie go ale mysle ze chwila odpoczynku i konkurencji dobrze by mu zrobila i zaczalby lepiej bronic. Popatrz np na Boruca. Puscil kilka szmat ale nadal jest reprezentacyjnym bramkarzem. Tak samo Pawelek mial kilka upadków ale i dobrych interwencji. Oczywiscie nie mowie ze jest lepszy od Borubara^^
|