|
Wiślak z Myślenic jeśli chcesz wiedzieć to chłopak ograny mimo że grał w rezerwach a po pewnym czasie zaliczył serie wystepów w 1 składzie Manchesteru i strzelił kilka goli w barwach Manchesteru i nieco więcej w strzelił na wypożyczeniu 38 goli w 61 spotkaniach w Belgii ma też kilka wystepów W LM w barwach Manchesteru mimo wszystko zawodnik wart uwagi i polecenia do Wisły Manchester swego czasu przebił oferty Interu i Realu Madryt wykładajac 3,5mln
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 11.08.2009 o godz. 21:41.
|