RWD napisał(a):

Ja w takim wypqdku nie odciął bym się od kolegów. Przyjaźń jest ponad boisko. To są ruchy działaczy, nie zawsze zgodne z pomyślunkiem kibiców, a już napewno nie tych zagorzałych.
Masz w tej kwestii swoje zdanie i tyle wystarcza jak dla mnie.
|
Już się oddzieliłem (wraz ze sporą grupą). Ale jakoś mam wrażenie, że po ewentualnym "zerwaniu" z Cracovią, słowa krytyki przyjdą z zewnątrz...