Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 11.08.2009, 21:29
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi o to aby postawić na Cebanu bo np jest lepszy... chodzi o to aby dać odpocząć psychicznie Mariuszowi bo moim zdaniem mogłoby mu to dobrze zrobić. Wiadomo Ilie mógłby to tylko wykorzystać..
Zastanawiam sie ile jeszcze szmat Pawełek musi wpuścić żeby wszyskim oczy się otworzyły i żeby każdy zrozumiał, że to przesympatyczny gość ale bramkarz z niego mierny. Jest poprostu słaby i nikt i nic tego nie zmieni. Nie pomoże wyrzucenie Kazimierskiego, zmiana traningów, odpoczynek psychiczny, fizyczny, większe pieniądze, konkurencja NIC.
Nie wiem dlaczego jest jeszcze w Wiśle. Czy ma jakiś urok osobisty, każdy go lubi, widzą w nim jakiś potencjał?
Wiem na pewno, że będziemy mieli przez niego duże problemy. W jakimś ważnym meczu puści jakiegoś farfocla jak to u niego... i dopiero poleci. Ale po co czekać? Każdy tłumaczy sobie, że puszcza szmaty ale nie mają one żadnego znaczenia, że nic one nie zmieniają, że było już i tak po meczu - vide mecz z Zagłębiem.
Z Bełchatowem trzeba dać szansę Cebanu. Skorża robi rotacje. Jeśli ktoś zagra słabiej to w następnym meczu jest duże prawdopodobieństwo, że siądzie na ławce. Oprócz oczywiście pupila Diaza i Pawełka. Im wybacza naprawdę dużo. Nawet Łobo nie miał aż takiej taryfy, kilka meczy rozpoczął z ławki i jak widac wyszło mu to na dobre. Pawełkowi nie jest potrzebny odpoczynek psychiczny jak napisałeś, lecz zimny pryszni, który i tak nic mu i nam nie pomoże tylko wszystkim uświadomi, że zakup bramkarza to podstawa.
Odpowiedz cytując