Rob_Zombie napisał(a):

Ee.. Mam cholera problem... Czy wy też uważacie że urwanie się ze ślubu siostry na mecz to lekkie przegięcie? W końcu w kościele jeszcze będę
|
Przeciez wesela trwaja do rana zazwyczaj

mozesz po kilku godzinkach wpasc spowrotem.
A tak na powaznie jesli bywasz czesto na meczach - np 25 w sezonie to wypada zostac na slubie siostry.