Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 11.08.2009, 20:52
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Ee.. Mam cholera problem... Czy wy też uważacie że urwanie się ze ślubu siostry na mecz to lekkie przegięcie? W końcu w kościele jeszcze będę
Przeciez wesela trwaja do rana zazwyczaj mozesz po kilku godzinkach wpasc spowrotem.

A tak na powaznie jesli bywasz czesto na meczach - np 25 w sezonie to wypada zostac na slubie siostry.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując