Wyświetl pojedynczy post
Abel2505
Junior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#961
Stary 11.08.2009, 19:13
A ja mam małe pytanko, który FM jest lepszy 2008 czy 2009? Oczywiście pod względem grywalności (czy wciąga itp.)
Odpowiedz cytując