Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
Abel2505
Junior Member
Od: 01.2009
Offline
#
961
11.08.2009, 19:13
A ja mam małe pytanko, który FM jest lepszy 2008 czy 2009? Oczywiście pod względem grywalności (czy wciąga itp.)
Abel2505
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Abel2505
Znajdź inne posty napisane przez Abel2505