Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15342
Stary 11.08.2009, 19:09
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Ciekaw jak potoczy się sprawa nowego kontraktu Małeckiego. Kreowany przez niektóych na "prawdziwego Wiślaka" (choć wg mnie nie ma takich piłkarzy,są tylko najemnicy) mówi:
"Moja cierpliwość wiecznie trwać nie będzie" a na pytanie dziennikarza o prawo Webstera nie odpowiedział na to pytanie.
Ciekawie może być,lepiej żeby casus Kokoszki się nie powtórzył.
nie ma ludzi nie do zastąpienia
Kokoszka znikł był
pojawił się Marcelo
podobnie w tym przypadku

szkoda by było jednak nie zarobić paru groszy dla klubu za Małego...

ps. nie bardzo rozumiem to oszczędzanie czy raczej oszczędzanie na kontraktach w przypadku np. Małego... wiadomo że wychowankowie mają pod górę.... ale...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując