yoda79 napisał(a):

Ciekaw jak potoczy się sprawa nowego kontraktu Małeckiego. Kreowany przez niektóych na "prawdziwego Wiślaka" (choć wg mnie nie ma takich piłkarzy,są tylko najemnicy) mówi:
"Moja cierpliwość wiecznie trwać nie będzie" a na pytanie dziennikarza o prawo Webstera nie odpowiedział na to pytanie.
Ciekawie może być,lepiej żeby casus Kokoszki się nie powtórzył.
|
nie ma ludzi nie do zastąpienia
Kokoszka znikł był
pojawił się Marcelo
podobnie w tym przypadku
szkoda by było jednak nie zarobić paru groszy dla klubu za Małego...
ps. nie bardzo rozumiem to oszczędzanie czy raczej
oszczędzanie na kontraktach w przypadku np. Małego... wiadomo że wychowankowie mają pod górę.... ale...