Wiślak709 napisał(a):

|
a czemu niby nie dac szansy Cebanu?
|
Już wytłumaczyłem: Bo wszystko wskazuje na to, że jest słabszy od Pawełka, a nie możemy sobie pozwolić na ryzyko utraty punktów, by się przekonać, że tak nie jest. Jakby Cebanu faktycznie był lepszym bramkarzem (co ujawnia się choćby na treningach), to Skorża już dawno by go wpuścił. Ale widocznie jego umiejętności są nieprzekonujące.
Lech idzie jak burza w tym sezonie i nie możemy dać się wyprzedzić już w 3 kolejce. Nie możemy kalkulować, że jak stracimy punkty eksperymentując z bramkarzem, to i tak je nadrobimy przy następnym potknięciu Lecha, bo nie sądzę, aby Lech stracił tak formę jak to było ostatniej wiosny, gdzie mieliśmy dużo czasu na doścignięcie ich w tabeli. To się już raczej nie powtórzy. Dlatego w kontekście tego sezonu wydaje się, że każda strata punktów to katastrofa i nie można prowokować takich sytuacji. No chyba, że wystarcza nam LE, ale dla mnie jak i pewnie wszystkich w Skorżowym sztabie cel ligowy jest jeden: Obrona mistrzostwa i kolejne, tym razem udane podejście do LM.