Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#893
Stary 11.08.2009, 18:27
rospun napisał(a):Wyświetl post
szprotson, wygrałeś ironią Także tam, gdzie wcale nie chciałeś jej zastosować...
tyle że to szczera prawda.



Kiedys ktos porównywał amerykanów i taka anegdota.
Gdy jeden amerykanin zarobi 1mln $, drugi sie go pyta jak sie tego dorobił, i idzie tą sama droga

u Nas, gdy jeden zarobi 1mln$ to jest, ped**,cw**.ch**, zdradza żone etc. A inni nie pytaja sie jak to zarobił, tylko obrabiaja mu dupe, a najlepiej to by było jakby go okradli, to by sie wszyscy cieszyli.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 11.08.2009 o godz. 18:30.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując