rospun napisał(a):

szprotson, wygrałeś ironią Także tam, gdzie wcale nie chciałeś jej zastosować...
|
tyle że to szczera prawda.
Kiedys ktos porównywał amerykanów i taka anegdota.
Gdy jeden amerykanin zarobi 1mln $, drugi sie go pyta jak sie tego dorobił, i idzie tą sama droga
u Nas, gdy jeden zarobi 1mln$ to jest, ped**,cw**.ch**, zdradza żone etc. A inni nie pytaja sie jak to zarobił, tylko obrabiaja mu dupe, a najlepiej to by było jakby go okradli, to by sie wszyscy cieszyli.