Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 11.08.2009, 18:17
Tak jak element i szprotson uważam, że błędem byłoby eksperymentowanie z Cebanu w meczach ligowych. Gra jest o zbyt dużą stawkę - mistrza zdobywa ta drużyna, która najrzadziej gubi punkty, a wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie potknięć czołowych drużyn będzie mało i każdy z rywali będzie czekał aż przeciwnikowi powinie się wreszcie noga. Nie możemy zatem robić Lechowi i Legii prezentu ryzykując z Cebanu.
Większość z nas słusznie narzeka na Pawełka, ale prawda jest taka, że nie mamy lepszego bramkarza. Jakby Cebanu był pewniejszy, to by stał na bramce, ale widocznie trenerzy wychodzą z założenia, że z nim między słupkami byłaby większa nerwówka niż z Pawełkiem. Koniec końców w sztabie klubowym są profesjonaliści i taki Skorża pewnie wie co robi. A krzyki co po niektórych kibiców "wpuśćcie Cebanu" z rozwagą mają niewiele wspólnego, to zwykła frustracja po słabych występach Pawełka i choćby słuszna (ja też jestem sfrustrowany), to frustracja nie jest jednak dobrym doradcą.
Odpowiedz cytując