Nie rozumiem o co sie tutaj jeden z drugim przepycha.
Ludovic ma obywatelstwo od urodzenia wiec jest POLAKIEM czy jak wolicie obywatelem heheh. To nie Roger i nie Olisadebe.
Sprawa jasna i klarowna.
Czemu w naszej reprezentacji nie moze grac ktos, kto od urodzenia byl Polakiem? Ktos mi powie czemu?
Co do przydatnosci to trzeba poczekac, ale ogladajac jego akcje i bramki jestem pewien ze da sobie rade i nie jeden raz bedziemy dzieki niemu swietowac zwyciestwo
Nie nazywam go najdzieja,zbawicielem czy kimkolwiek innym. To po prostu bardzo dobry gracz, ktory ma takie samo prawo do gry w naszej reprezentacji co Blaszczykowski czy Boruc, w przeciwienstwie do Rogera
PS: Pewnie juz widzieliscie ale fajnei sie to oglada :
http://www.youtube.com/watch?v=2yhxVr7BtqI