Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 11.08.2009, 15:13
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Trzeba by było zmusic Skorze do wpuszczenia Cebanu. Rotacja musi byc.
Jest 3 kolejka , nie ma sie czego bac ja chce zobaczyc Cebanu czy sobie poradzi.
Taaa, i Belchatow bedzie miec 100% skutecznosc... Sorry ale Cebanu jest zbyt slaby na ekstraklase. Poza tym teraz nie czas na eksperymenty, poki gramy poza R22.

felipe napisał(a):Wyświetl post
ponieważ ?
Ty serio sie pytasz ?
Ostatnio edytowane przez mic : 11.08.2009 o godz. 15:18.
Odpowiedz cytując