BRTS39 napisał(a):

Trzeba by było zmusic Skorze do wpuszczenia Cebanu. Rotacja musi byc.
Jest 3 kolejka , nie ma sie czego bac ja chce zobaczyc Cebanu czy sobie poradzi.
|
Taaa, i Belchatow bedzie miec 100% skutecznosc... Sorry ale Cebanu jest zbyt slaby na ekstraklase. Poza tym teraz nie czas na eksperymenty, poki gramy poza R22.
felipe napisał(a):

Ty serio sie pytasz ?