|
a co jak sobie nie poradzi, dostnaiemy 2 w dupe, i to będą 3 punkty których nam braknie do mistrza?
Od sprawdzania jak sobie radzi drugi bramkarz, są sparingi.
Ja np. nie chciałbym by w Realu, któremu kibicuje, w jakimkolwiek meczu sezonu wszedł Jerzy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|