jk93 napisał(a):

ktora to liga ta wieliczka i kmita? bo w 1 i pucharze nie widze, czyzby jeszcze nizsza liga ?
|
Gornik Wieliczka-HEtman Włoszczowa 3 liga świętokrzysko- małopolska

Co do Wieliczki to niski kurs ale raczej Hetman nie powinien sprawic niespodzianki
