Wyświetl pojedynczy post
WislakWloszczowa
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3964
Stary 11.08.2009, 15:06
jk93 napisał(a):Wyświetl post
ktora to liga ta wieliczka i kmita? bo w 1 i pucharze nie widze, czyzby jeszcze nizsza liga ?
Gornik Wieliczka-HEtman Włoszczowa 3 liga świętokrzysko- małopolska Co do Wieliczki to niski kurs ale raczej Hetman nie powinien sprawic niespodzianki
Odpowiedz cytując