Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#880
Stary 11.08.2009, 15:05
rospun napisał(a):Wyświetl post
Tak prawdę mówiąc, to w tym artykule tylko tytuł jest przerysowany. Reszta to cytaty i przedruki. A że w samych superlatywach o przeciwniku? Uśpienie czujności. Lech robi to samo
Równie dobrze, moglibyśmy napisac : Wiślacy, przed meczem z Levadia, są zszokowani wysoką formą przeciwników. Strach budzi u nich m.in doskonały rosyjski napastnik, Nikita Andrejev który ocierał sie o kadrę narodową. Do tego doskonały duet braci Puri. Wisła obawia się przeciwnika, który w swojej lidze, punktuje rywali po 6,7, do zera.

ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
a co powiesz, jak zdobędą mistrzostwo? Jak dla mnie mają na to bardzo duże szanse. To, że w tamtym roku im się nie udało, nie oznacza, że tak będzie zawsze. Mistrzostwo rozegra się między trzema klubami(każdy wie o które chodzi) i żaden z tych zespołów nie jest na straconej pozycji.
No coz, w meczu z Koroną pokazli ze grac potrafia i to niezle. Z nami, w Lubinie, zremisowali, a mogli przegrac mogli wygrac, wiec równorzędny przeciwnik.
Tylko że jesli juz, odstukac w niemalowane, nie zdobylibysmy mistrzostwa, chyba wolałbym by zdobyła go (L) mimo iz ich gra wygląda gorzej.
Jakos ta nagłą propaganda pt. Superwielki Lech, mi sie nie podoba. Zreszta, teraz każdy nieświadomy, kibicuje Lechowi, może to dlatego.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 11.08.2009 o godz. 15:08.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując