Ejdzbiol napisał(a):

http://www.acmilan.pl/zespol/transfery.php proszę sobie zobaczyć jak wygląda politka transferowa klubu, mozecie sobie przeliczyć ile ruchów Coś niesamowitego moim zdaniem gdyby Wisła tak żąglowała młodymi to na pewno bylibyśmy potęgą ^^
|
Nie ma jak to porwnywac Wisle do Milanu...