jaro1985r napisał(a):

poniedziałek tylko jeden mecz :
Wisła Płock-Górnik Zabrze 2 2,55 za 120,12zł do wygrania 306,30zł GITARA !!!
Sparingi reprezentacyjne teraz o jest toto-lotek ! Nasza ekipa moim zdaniem wcale nie jest najsilniejsza, czyli niekoniecznie Ci co powinni zostali powołani ! poprostu bez poważnego obstawiania !
Wtorek mało ciekawy, więc odpuszczam! Za to w środę ...
Górnik Wieliczka-Hetman Włoszczowa 1 1,35
Kmita Zabierzów-Puszcza Niepołomice 2 1,60
za 306,30 do wygrania 661,61
|
ktora to liga ta wieliczka i kmita? bo w 1 i pucharze nie widze, czyzby jeszcze nizsza liga

?