Wyświetl pojedynczy post
jk93
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3962
Stary 11.08.2009, 14:41
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
poniedziałek tylko jeden mecz :
Wisła Płock-Górnik Zabrze 2 2,55 za 120,12zł do wygrania 306,30zł GITARA !!!


Sparingi reprezentacyjne teraz o jest toto-lotek ! Nasza ekipa moim zdaniem wcale nie jest najsilniejsza, czyli niekoniecznie Ci co powinni zostali powołani ! poprostu bez poważnego obstawiania !

Wtorek mało ciekawy, więc odpuszczam! Za to w środę ...
Górnik Wieliczka-Hetman Włoszczowa 1 1,35
Kmita Zabierzów-Puszcza Niepołomice 2 1,60
za 306,30 do wygrania 661,61
ktora to liga ta wieliczka i kmita? bo w 1 i pucharze nie widze, czyzby jeszcze nizsza liga ?
Odpowiedz cytując