Wg mnie powinien się tym zająć ktoś, kto dawniej też był bramkarzem, np. Piekutowski. Dobrze bronił, obecnie nie ma przynależności klubowej, mógłby jeszcze pobronić, ma 35 lat, a w przyszłości zająć się trenowaniem bramkarzy. Kurto jest młodym talentem, który wg mnie będzie bardzo dobrym bramkarzem, niestety, widząc pana Kazimierskiego spartoli i jego...
EDIT: Obecnie Piekutowski pomaga szkolić młodych bramkarzy w lubelskich klubach (
Lewartem Lubartów i Lublinianką).