Trzeba by było zmusic Skorze do wpuszczenia Cebanu. Rotacja musi byc.
macie do niego numer telefonu

?
Cytat:
a pamiętacie jak pewien trener, nie był miętki i zaryzykował, i dał pograć Jarosińskiemu, na którego tak czekaliśmy że będzie dobrym bramkarzem?
Mam nadzieje że pamiętacie 4 bramki które puścił.
Cebanu jest słabszy niż Pawełek, więc niech Pawełek dalej broni.
|
ja nie pamietam, a pozatym w tamtym sezonie bylismy slabi jak Odra W.
Cracovia nas wyprzedzila.
Jest 3 kolejka , nie ma sie czego bac ja chce zobaczyc Cebanu czy sobie poradzi.