Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 11.08.2009, 14:35
Trzeba by było zmusic Skorze do wpuszczenia Cebanu. Rotacja musi byc.
macie do niego numer telefonu?

Cytat:
a pamiętacie jak pewien trener, nie był miętki i zaryzykował, i dał pograć Jarosińskiemu, na którego tak czekaliśmy że będzie dobrym bramkarzem?
Mam nadzieje że pamiętacie 4 bramki które puścił.

Cebanu jest słabszy niż Pawełek, więc niech Pawełek dalej broni.
ja nie pamietam, a pozatym w tamtym sezonie bylismy slabi jak Odra W.
Cracovia nas wyprzedzila.
Jest 3 kolejka , nie ma sie czego bac ja chce zobaczyc Cebanu czy sobie poradzi.
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 11.08.2009 o godz. 14:50.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując