|
a pamiętacie jak pewien trener, nie był miętki i zaryzykował, i dał pograć Jarosińskiemu, na którego tak czekaliśmy że będzie dobrym bramkarzem?
Mam nadzieje że pamiętacie 4 bramki które puścił.
Cebanu jest słabszy niż Pawełek, więc niech Pawełek dalej broni.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|